2020 Planlarım…

Öncelikle nazik doğum günü mesajlarınız için çok teşekkür ederim.

Bu vesile ile 2020 planlarımı da sizinle paylaşmak istiyorum.

Aralık ayı itibari ile Taksim’deki ofisimizde en fazla beş kişinin katılacağı tüm günlük, piyasadaki eğitim fiyatlarının çok çok altında bir fiyatla “Şantiye Yönetimi” eğitimlerim başlıyor. cem@cemkafadar.com adresimden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Udemy’deki inşaat sektörünün en geniş katılımlı eğitimime doğum günümde kutlama mesajı iletenlere özel indirimli bir kupon hazırladım. DOGUMGUNU Kuponu ile 209.99 TL’lik eğitime aşağıdaki link üzerinden 89.99 TL’ye sahip olabilirsiniz.

https://www.udemy.com/course/santiye-yonetimi-egitimi/?couponCode=DOGUMGUNU

Ocak ayı itibari ile PMI Sertifikalı İnşaat Sektörüne Özel Proje Yönetimi eğitimlerim başlayacak. Bu eğitimlere özellikle inşaat firmalarından çok yoğun bir talep var. Şu an için Ocak ve Şubat programım hemen hemen dolmak üzere diyebilirim. Bu eğitime ilişkin rezervasyon yaptırmak istiyorsanız cem@cemkafadar.com adresinden bana yazabilirsiniz.

İnşaat firmalarının organizasyonlarının yapılandırılması, maliyet kayıplarına neden olan kritik noktaların yakalanması ve bu doğrultuda önlemler alınmasına yönelik, kısaca söylersem şirket karlılığını arttırmayı amaçlayan firmalara özel yönetim danışmanlığı hizmetlerim devam ediyor.

Son olarak da insan kaynakları firmamdan küçük, güzel bir haber. Danışmanlığını yaptığımız sektörün önde gelen bir firmasının tasarım ofisi için ortalama 10 yıl tecrübeli, Revit bilen, koordinasyon yeteneği kuvvetli, renk-doku-malzeme konusunda bilgili, özellikle hastane ve otel projelerinde çalışmış mimarlar arıyorum. İlgilenen tanıdıklarınız olursa cemkafadar.net@gmail.com adresime özgeçmişlerini iletebilirler.

Doğum günümü hatırladığınız için tekrar teşekkür eder, bu dibini fazla göremediğimiz derin krizi hep birlikte güzel üretimler yaparak aşabilmeyi diliyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s