Proje Yönetimi Profesyonelleri 1inşaat Danışmanlığın iletişim sponsorluğunu yaptığı Dinamikler 2018’de Buluşuyor

Proje Yönetimi Profesyonelleri 1inşaat Danışmanlığın iletişim sponsorluğunu yaptığı Dinamikler 2018’de Buluşuyor

Dinamikler 2018
11 Nisan 2018 | Çevik Portföy Yönetimi Çalıştayı
12 – 13 Nisan 2018 | 19. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi
14 Nisan 2018 | 2. İnşaat Yönetimi Zirvesi
İstanbul Hilton Kozyatağı Otel
www.dinamikler.org

Adı İstanbul Proje Yönetimi Derneği (İPYD) ile özdeşleşen Dinamikler 2018, 19. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi, 12 – 13 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul Hilton Kozyatağı Otelinde gerçekleştirilecek. Kongre kapsamında ayrıca 11 Nisan 2018 tarihinde Çevik Portföy Yönetimi Çalıştayı ve 14 Nisan 2018 tarihinde ulusal ve uluslararası inşaat sektörü profesyonellerinin yer alacağı 2. İnşaat Yönetimi Zirvesi gerçekleştirilecek.

Kongre ve Zirve kapsamında farklı sektörlerden 500’ü aşkın proje yöneticisi ve üst düzey yöneticinin katılacağı ve 20’nin üzerinde genel/paralel oturumun gerçekleştirileceği kongrede, 50’nin üzerinde seçkin konuşmacı iletişim, yazılım, inşaat, üretim, enerji başta olmak üzere farklı alanlarda edindikleri proje yönetimi bilgi birikimlerini ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşılacak.

Proje yönetimi alanında edinilmiş değerli bilgilerin ve tecrübelerin aktarılacağı kongre, çalıştay ve zirve hakkında detaylı bilgilere www.dinamikler.org adreslerinden ulaşılabilir.

Güçlü marka destekleriyle gerçekleştirilecek olan Dinamikler 2018 | 19 Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi, Çevik Portföy Yönetimi Çalıştayı ve 2. İnşaat Yönetimi Zirvesi’nde siz de yerinizi alın.

Dinamikler Hakkında
Proje yönetimi alanındaki akademik ve teknolojik gelişmelerin tartışılması, güncel araştırma-geliştirme bulgularının paylaşılması, proje yönetimi süreçlerinde elde edilen kazanımların aktarılması ve kongre çerçevesinde uluslararası ölçekte kamu ve özel sektör kuruluşu temsilcileri ile akademisyenleri bir araya getirerek, karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımı ve tartışma platformu oluşturması ve kendi alanlarında başarılı olmuş projelere yer verilmesi amacıyla her yıl İPYD (İstanbul Proje Yönetim Derneği) tarafından Dinamikler Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi düzenlenmektedir.
Ülkemizdeki ilk ve en büyük proje yönetimi kongresi olan, yurtiçi ve yurtdışından başta iletişim, bilişim, inşaat ve taahhüt, finans, sağlık, savunma sanayi olmak üzere çok sayıdaki proje yönetimi profesyoneli tarafından öncelikli olarak tercih edilen Dinamikler kongresinde, sponsor kuruluşlar tarafından sektörel ihtiyaçlara yönelik özel tanıtım ve sunum imkanları da sağlanmaktadır.

İPYD – İstanbul Proje Yönetim Derneği Hakkında
Proje yöneticiliğinin tüm disiplinlerde bir meslek olarak kabul görmesini sağlamak, proje yönetiminin teori ve uygulamalarını geliştirmek ve yaygınlaştırmak, proje yönetiminde profesyonelliği ve kaliteyi teşvik etmek, etik kuralların, mesleki standartların ve akreditasyon koşullarının geliştirilmesini ve korunmasını sağlamak amacıyla İstanbul Proje Yönetim Derneği 1997 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.

Basın İletişim
11 – 12 – 13 – 14 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul Kozyatağı Hilton Otel’de gerçekleşecek kongreye, çalıştaya ve inşaat zirvesine dair en güncel bilgi ve gelişmeleri www.dinamikler.org adresinden takip edebilirsiniz. Kongre hakkında detaylı bilgi almak için dinamikler@IPYD.org adres inden İPYD ile temasa geçebilirsiniz.

Organizasyon ve Sponsorluk İletişim
Özkan Devecioğlu | SystemTur | (216) 414 44 95 | ozkand@systemtur.com.tr

Bağlantılar
www.dinamikler.org | http://www.ipyd. org

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s