İMO Antalya Şubesindeki Seminerim Sonrasındaki Değerlendirmeler

Antalya’ya gelmeden önce bir güne bu kadar güzel anıyı sığdırabileceğimi hiç tahmin edemezdim. Sayfalarında yaptıkları incelikli değerlendirmeleri için İMO Antalya Şube Başkanı Mustafa Balcı ya, İMO Uşak Şube Başkanı Ali Osman Doruk a, Eski İMO Antalya Şube Başkanı Durmuş Nar’a meslektaşlarım Özün Kerem Kural ve Mustafa Deniz Gözde ye çok teşekkür ederim. 😊

“dünyanın daha güzel bir yer haline gelmesine bir şekilde katkı sağlamak için çocukluğundan beri uğraşan, en çok kullandığı kelime harika olan, çok kafa dengi, çok kafadar ve kendi tabiriyle Ataköy’lü olan sayın meslektaşımızla bugün birlikteydik… teşekkürler sayın Cem Kafadar…”

İMO Antalya Şube Başkanı Mustafa Balcı

Dün İmo Antalya Şubesinde gerçekleşen “Proje Yönetimi ile ilgili okullarda öğretilmeyen 50 ders “seminerini sunan, can alıcı noktalara değinerek bizleri bilgilendiren değerli meslektaşımız Cem Kafadar hocama , sıcak sohbeti ve konukseverliğinden ötürü İmo Antalya şube Başkanı Mustafa Balcı ya çok teşekkür ederim.

Sizlerle olmak büyük keyifti…

İMO Uşak Şube Başkanı Ali Osman Doruk

Son derece verimli bir seminer oldu kendi adıma. Her kelimesi, cümlesi ve maddesi öyle büyük yaşanmışlıklardan örnek alınarak hazırlanmış ki ;hemen her anında kendime notlar ve dersler çıkardığımı gördüm. Gerçektende uzun süre çalışıp deneyimlenebilecek , işin püf noktalarını, sizin keyifli sunumunuzla hap niteliğindeki yorumlarda buldum diyebilirim. Özellikle mesleğin başında ki arkadaşlarımızın katılması halinde kendilerine çalışma hayatlarında çok büyük avantajlar sağlayacağından eminim, çok teşekkürler .

Mustafa Deniz Gözde

Zordur mühendis olmak, okurken başlar zorlamaya, emekli olsan dahi bırakmaz peşini. O zor taraflarının yanında en güzel taraflarından biri güzel insanlarla tanışmak… Seminer ve sonrasında sohbet edip az da olsa kendisini tanıma fırsatı bulduğum ve samimiyeti için meslek büyüğümüz Cem Kafadar’a, bu güzel etkinlik için İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Başkanı Mustafa Balcı’ya ve emeği geçenlere çok teşekkürler ☺️

PS: Güzel hayat isteyen güzel insan biriktirsin 🙏🏼

Özün Kerem Kural

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s